Kamień na szczęście

Technika malarska dot painting, polegająca na tworzeniu kompozycji malarskiej za pomocą barwnych kropek, cieszy się u nas nadal małą popularnością, a szkoda, bo młodzi twórcy są nią oczarowani!

Witrażowe motyle

Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia pierwsze w czerwcu warsztaty plastyczne (3 czerwca) poświęciliśmy na dokończenie pracy rozpoczętej tydzień temu.

Noc zabytków

Noc zabytków

Już po raz siódmy po zachodzie słońca koziańską Izbę Historyczną odwiedziła rzesza osób chcących obcować z pamiątkami przeszłości. 31 maja od 19. do 23. odbyła się VII Kojzka Noc Muzeów....

Przedszkolaki wśród książek

Dziś, 31 maja, naszą bibliotekę pierwszy raz odwiedziła grupa ŻABEK z Publicznego Przedszkola.

Pożegnanie z angielskim

We wtorek i w środę, 26 i 27 czerwca, odbyły się ostatnie przed wakacjami zajęcia z serii "Angielski dla wszystkich", w ramach których powtórzone zostały zwroty związane z podróżą. Po wykonaniu ćwiczeń gramatycznych oraz przeczytaniu fragmentów tekstu, nastąpił czas na pożegnanie. Na szczęście rozłąka nie będzie trwała długo, ponownie widzimy się bowiem już we wrześniu. W wakacje natomiast, z pewnością niejeden uczestnik bibliotecznego kursu będzie miał okazję wypróbować swoje umiejętności językowe. Good luck, czyli powodzenia!

kwmaj2019

youtube tlo