Klauzula informacyjna dot. krzyżówki

 

Klauzula informacyjna dot. krzyżówki w „Koziańskich Wiadomościach”

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i  w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Gminna Biblioteka Publiczna w Kozach, ul. Krakowska 5, 43-340 Kozy. Tel. + 48 33 817-41-09, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest p. Małgorzata Wróbel, nr telefonu: + 48 33 817-42-91, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przetwarzanie danych osobowych zgromadzonych (imię, nazwisko, nr telefonu, adres mailowy) prowadzone jest w  celu wyłonienia zwycięzcy krzyżówki i wręczenia jej nagrody zgodnie z art. 6 pkt 1 lit. a. RODO – osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Ma Pani/Pan prawo do cofnięta zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane zwycięzcy ( imię i  nazwisko) będą opublikowane w „Koziańskich Wiadomościach”.

Po rozstrzygnięciu konkursu dane osobowe zwycięzcy konkursu będą przechowywane w formie papierowej (gazeta) oraz na stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej (gazeta w formie elektronicznej). Dane osobowe osób, które wzięły udział w konkursie i nie zostały zwycięzcami zostaną trwale usunięte. Uczestnicy konkursu mają prawo do żądania od administratora: dostępu, sprostowania ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 1, 00-193 Warszawa.

Dane osobowe nie będą profilowane.

Administrator informuje, że podanie danych jest dobrowolne, lecz jest warunkiem niezbędnym do wyboru zwycięzcy i  wydania nagrody.

kwpazdziernik2021

youtube tlo