11 marca biblioteka jest nieczynna

W związku z podejrzeniem kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie koronawirusem w jednej ze szkół na terenie gminy Kozy Wójt Gminy Kozy podjął decyzję o zawieszeniu zajęć w dniu 11 marca 2020 r. w następujących placówkach:
1) Gminne Przedszkole Publiczne w Kozach,
2) Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kozach,
3) Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kozach,
4) Liceum Ogólnokształcąca w Kozach.

Działania te mają charakter prewencyjny. W dniu 11 marca 2020 r. ww. placówki nie będą prowadziły zajęć opiekuńczych. Równocześnie decyzją Wójta zostały zamknięte w dniu 11 marca 2020 r. następujące placówki:
1) Placówka Wsparcia Dziennego Kozach,
2) Domu Kultury w Kozach,
3) Gminna Biblioteka Publiczna w Kozach,
4) Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach.

Decyzje o zawieszeniu zajęć i opieki w placówkach niepublicznych podjęli również organizatorzy następujących placówek: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kozach Niepubliczne Przedszkole „Maja” w Kozach Niepubliczne Przedszkole „Akademia Malucha” w Kozach Niepubliczne Przedszkole Językowe „Mały Podróżnik” Żłobek „Szkarbek” Klub Dziecięcy „Ranczo bobasa”

Ponadto zalecamy kontakt z całodobową infolinią Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bielsku-Białej na temat koronawirusa pod numerem telefonicznym
504 022 816

O dalszych działaniach związanych z funkcjonowaniem ww. placówek poinformujemy Państwa w dniu 11 marca 2020 roku w godzinach popołudniowych za pośrednictwem eDzienników szkolnych, strony internetowej, Facebook’a i aplikacji BLISKO.

kwstyczen2022

youtube tlo