Teatrzyk ilustracji

Myszki, które przybyły 7 października do biblioteki myślały, że wezmą udział w typowych zajęciach do których są przyzwyczajone. Na miejscu czekała na nich niespodzianka – teatrzyk ilustracji. Wcześniej jednak usłyszały, że dywan na którym siedzą jest latający i zaraz przeniesie ich do krainy bajek. Gdy po chwili otwarte zostały drzwiczki tajemniczej „walizki” dzieci zobaczyły piękną ilustrację. Z zapartym tchem słuchały czytanego przez bibliotekarkę niewidocznego dla nich tekstu „O rybaku i złotej rybce” i równocześnie śledziły zmieniające się kolorowe kartki. Chętnie też wypowiadały swoje życzenia kierowane do złotej rybki. Na zakończenie powstały kolorowe rybki, które być może przyozdobią przedszkolną salę.

7 X 19 1
7 X 19 2