Bajkowe wariacje

„Bajkowe wariacje w biblioteczne wakacje” to hasło tegorocznych półkolonii w naszej bibliotece, które rozpoczęliśmy dziś, 1 lipca. Nudzić się na pewno nikt nie będzie…

Na dobry początek, aby lepiej się poznać spotkanie rozpoczęliśmy od integracyjnych zabaw, które przełamały pierwsze lody, a na każdej buzi pojawił się szczery uśmiech. W tym roku pragniemy przygotować wspólny teatrzyk. Powstały już pierwsze pomysły dotyczące postaci i fabuły. Później czas upłynął na zabawach na świeżym powietrzu w pałacowym parku. W ruch poszły: lina do przeciągania, piłka i kolorowa chusta. Przez cały czas nie opuszczał nas dobry humor. Po ochłonięciu rozpoczęliśmy prace nad kukiełkami wykorzystując nie tylko różne materiały, ale także własną wyobraźnię. Z niecierpliwością czekamy na jutrzejszy dzień.

Agata Zielińska

kwlistopad2019