"Wielkie koncerty" - Biblioteczna Akademia Rock'and'Roll'a

"Wielkie koncerty". Taki tytuł nosi drugie spotkanie w ramach zapoczątkowanej w maju Bibliotecznej Akademii Rock'and'Roll'a. Tym razem pochylimy się nad wielkimi wydarzeniami muzycznymi, jakie od lat 60. towarzyszyły rozwojowi muzyki rockowej. Przeniesiemy się na wielkie sale koncertowe, stadiony piłkarskie, baseballowe, pola uprawne a nawet na dach. Przypomnimy takie gwiazdy jak The Who, Led Zeppelin, The Rolling Stones, Black Sabbath, Queen czy wreszcie Jimiego Hendrixa oraz nieodłącznych Beatlesów wraz z solowymi dokonaniami Johna Lennona i Georga Harrisona. Nie zabraknie płyt, książek i materiałów archiwalnych. Zapraszamy na kolejną "ucztę" wszystkich fanów rocka w środę 26 czerwca o godz. 18. do czytelni GBP. Wstęp wolny.

biblioteczna akademia rock pag

kwlipiec2019