Kamień na szczęście

Technika malarska dot painting, polegająca na tworzeniu kompozycji malarskiej za pomocą barwnych kropek, cieszy się u nas nadal małą popularnością, a szkoda, bo młodzi twórcy są nią oczarowani!

Witrażowe motyle

Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia pierwsze w czerwcu warsztaty plastyczne (3 czerwca) poświęciliśmy na dokończenie pracy rozpoczętej tydzień temu.

Noc zabytków

Już po raz siódmy po zachodzie słońca koziańską Izbę Historyczną odwiedziła rzesza osób chcących obcować z pamiątkami przeszłości. 31 maja od 19. do 23. odbyła się VII Kojzka Noc Muzeów....

Przedszkolaki wśród książek

Dziś, 31 maja, naszą bibliotekę pierwszy raz odwiedziła grupa ŻABEK z Publicznego Przedszkola.

Wiosenne konwersacje

Choć oficjalnie mamy już wiosnę, to we wtorek oraz w środę, 20 i 21 marca, przywitał nas śnieg i chmury. Nie przeszkodziło to jednak uczestnikom zajęć "Angielski dla wszystkich" dotrzeć na biblioteczne zajęcia w komplecie. Zarówno grupa rozszerzona, jak i podstawowa, pracowały nad poprawną wymową w ramach konwersacji oraz czytania tekstów z podziałem na role.

Aleksandra Radlak

kwmaj2019